KONST / Litografier / Färglitografi 11733145
nr 1173 3145
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 113/240, motivet: 50x70 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:07:13
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon